e-Gönüllü, STK’lar ile gönüllüleri djiital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi&teknoloji iş birlikleri ile sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine destek sağlayan bir sosyal girişimdir.

HADİ 1 STK TANIYALIM

Her hafta cumartesi günleri Gül Karataş&Cihat Cemre Taş moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz, değerli stklarımızı tanıyoruz.Amaçlarını,misyonlarını, kurulma amaçlarını, bu yolda karşılaştıkları sürprizleri paylaştıkları ‘‘Hadi 1 STK Tanıyalım” yayınlarımız hız kesmeden devam etmektedir. Aşağıdaki linke tıklayarak tüm yayınlarımıza erişebilirsiniz.

HADİ 1 GÖNÜLLÜ TANIYALIM

Her hafta pazar günleri Elif Nazlıgül&İlayda Adalıtaş moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz, değerli gönüllülerimizin serüvenini dinliyor, gönüllülüğe nasıl başladıklarına tanık oluyoruz. Bu sonu olmayan yoldaki motivasyonlarını, sürdürülebilirlik önerilerini öğreniyoruz. Sizlerden gelen soruları onlara iletiyoruz, herkes için yarar sağlayacak önerilerini sizlerle buluşturuyoruz. Aşağıdaki linke tıklayarak tüm yayınlarımıza erişebilirsiniz.

HADİ 1 SOSYAL ŞİRKET TANIYALIM

Üç haftada bir Alev Şahin moderatörlüğünde gerçekleştirdiğimiz, çeşitli ihtiyaçlara hizmet eden şirketlerin kurumsal sosyal sorumluluk hareketlerini,süreçlerini bu yola çıkma motivasyonalarını ve beraberinde gerçekleştirdikleri projeleri öğrendiğimiz yayınlarımızın linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

HADİ 1 SOSYAL ÜNİVERSİTE TANIYALIM

Yayın hayatına, Berfu Ege Söbe moderatörlüğünde başladığımız yayınlarımızda sosyal üniversiteleri tanıyoruz. Üniversitelerin sosyal sorumluluk/gönüllülük departmanlarında görevli değerli öğretim üyelerini ağırlıyoruz. Üniversitelerde gönüllülüğün hem akademik hem sayı bakımından artmasınındaki nedenlere ve sonuçlara 1.ağızdan tanık oluyoruz. Gönüllüğün seyrinin belirgin olarak değiştiği alanlardan biri olan okullarımızdaki yolculuğu dinlemek sizleri de çok mutlu edecek!

e-Gönüllü ailesi olarak, bir şeyleri dert edinmiş ve çözüm bulma yollarını arayan tüm insanları tanımak en büyük heyecanımız ve motivasyonumuz!
Sen de yayınlarımıza konuk olarak, belki de birilerin motivasyon kaynağı olabilirsin. Durma bizlerle hemen iletişime geç!

Leave a Reply