Hikayemiz

"e-Gönüllü, STK'lar ile gönüllüleri dijital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi & teknoloji işbirlikleriyle sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine destek sağlayan bir sosyal girişimdir."

Geçmiş sivil toplum deneyimlerimizde fark ettiğimiz ihtiyaçlara yönelik kurulan e-Gönüllü, sivil toplum örgütlerininin dijitalleşme süreçlerine destek sağlayarak uçtan uca dijital gönüllülük faaliyetlerini yürütmektedir.

Misyonumuz

Sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerini online gönüllülük ile desteklemek.

Vizyonumuz

Sağladığımız online gönüllülük & teknoloji işbirlikleri ile Sivil toplum kuruluşlarının faaliyetlerinin dijtalleşmesine destek sağlayarak bilinirlikleri & faaliyetlerini tüm Türkiye'ye ulaştırmalarını sağlamayı hedefliyoruz.

  Değerlerimiz

1

Sınırları Kaldırır

Dijital araçları kullanarak Sivil toplumu Türkiye'nin her noktasına ulaştırır.

e-Gönüllü dijital gönüllülük sistemi ile fiziki sınırları ortadan kaldırarak gönüllülük sistemini online’a taşımayı hedefler. Desktop/mobil ile uygun olduğunuz her an gönüllülüğü yaymaya ve almaya hazırsınızdır.

2

Fayda Odaklıdır

İnsanların etkileşimini sağlayarak fayda sistemi oluşturur.

e-Gönüllü sistemi topluma faydalı gönüllüler yetiştirmeyi hedefler. Bilgilerinizi insanlara aktararak topluma faydalı bireyler haline gelirsiniz.

3

Hedef Odaklıdır

Sivil Toplum Kuruluşlarının Yayılma Stratejilerine ortak olur

e-Sivil toplum kuruluşlarına 360 derece dijial dönüşüm operasyonel desteği sağlayarak gönüllülüğün dijitalleşmesini hedefler. Uçtan uca dijital gönüllülük sisteminin sürdürülebilirliğini sağlar.

4

Şeffaf ve Hesap Verilebilirdir

Birlikte çalışacağımız sivil toplum kuruluşlarını seçerken, web sitelerinde yönetim kurullarını, finansallarını paylaşan, bağışçı haklarını tanıyan, şeffaf ve hesap verebilir STK’lar olmasına dikkat ediyoruz. Bu nedenle, Açık Açık platformunda olduğunu beyan eden dernek/vakıflar ile çalışmayı öncelikliyoruz.

Yalnızca birkaç dakikada dijital sistemin gönüllüsü olun!

Tüm Türkiye’ye dijitalle ulaşın!

Son Instagram Gönderilerimiz

Something is wrong.
Instagram token error.

Faaliyetlerimiz

11

e-Sivil Toplum Kuruluşu

50

50+ e-Gönüllü

8

Teknoloji İşbirliği