Aktif e-Gönüllü Projeleri

e-Gönüllü ekibi Dijital Kampüs Kahramanları'nı arıyor!

Dijital Kampüs Kahramanları gerçekleşecek olan etkinliklerimizi ve eğitimlerimizi kendi sosyal çevresine tanıtan ve duyuran kişidir.Sınırları ortadan kaldıran gönüllülük sisteminde yeni bir konum olarak okulunu eklemek istersen tam da seni arıyoruz!

Bizim için aranan tek nitelik her işi gönülden yapman! Seninle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Dijital Kampüs Kahramanlarımız tüm stklarımız ile birebir tanışma fırsatı yakalayacak ve teknoloji iş birliklerimizden yararlanabilecekler. Ek olarak tüm dijital kahramanlarımız eğitimlerimize, gerçekleşecek bootcamplerimize, etkinliklerimize koşulsuz katılma fırsatı yakalayacaklar.

Başvur

Parkinson Hastaları Derneği Dijital Gönüllülerini Arıyor!

Parkinson Hastaları Derneği’ne sağlık, sürdürülebilirlik vb. alanlarda kampanya çalışmaları desteği vermek için başvur!

Başvur

Bambu Gönüllü Eğitim Platformu, eğitim eşitsizliğini çözecek e-Gönüllüleri'ni arıyor!

Bambu Gönüllü Eğitim Platformu, dünyanın en büyük sorunlarından birisi olan eğitim eşitsizliği problemine çözüm bulmak amacıyla kurulan bir online eğitim platformudur. Bambu platformunun bire bir eğitim eğitim e-Gönüllüsü olmak için hemen başvur!

Başvur

DİJİTAL KAHRAMANLAR ARANIYOR!

e-Gönüllü ve EntreCom’un düzenlediği Dijital Kahramanlar Bootcamp’ı ile beraber sivil toplumun dijital alanda güçlenmesine katkı sağlamak ve dijital gönüllülük bilincinin yaygınlaştırılması hedeflenmektedir.
Dijital Kahramanlar Bootcamp’ına başvuru yapan katılımcıların eğitim, gençlik çocuk, sağlık, sürdürülebilirlik alanlarında kampanya çalışmaları, komünite bilinci, online eğitimler gibi dijital alanda yürütülebilecek sosyal sorumluluk çalışmaları oluşturmalarını ve yaygınlaştırmalarını hedeflemekteyiz.
Sivil Toplumu Güçlendirmek için düzenlenecek olan Dijital Kahramanlar Bootcamp’ı 17-20 Aralık tarihlerinde çevrimiçi platformlar üzerinden gerçekleşecektir.
Proje Çağrısı Kapanmıştır

Hayalime Ortak Ol Derneği Sosyal Medya Gönüllüsü Arıyor!

Gönderi tasarımı, içerik üretimi , sosyal medya yönetimi gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Hayalime Ortak Ol Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Simbiyoz Aktivite, kurumsal sosyal sorumluluk kapsamındaki iş birlikleri için destek sağlayacak Gönüllülerini arıyor!

İletişim, proje yürütme, etkinlik organize etme gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Simbiyoz Aktivite Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği Tanıtım Gönüllüsü Arıyor!

STK tanıtımı, bağışçı sayısı arttırımı, gönüllü sayısı arttırımı ve gönüllü iletişimi gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan İzmir Hasta Çocuk Evleri Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı Sosyal Medya Gönüllüsü Arıyor!

Gönderi tasarımı, içerik üretimi , sosyal medya yönetimi gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Buldan Eğitim ve Dayanışma Vakfı e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Ege Çağdaş Eğitim Vakfı Sosyal Medya Gönüllüsü Arıyor!

İçerik üretimi, çeviri, sosyal medya yönetimi, Web site içeriği oluşturmak/geliştirmek  gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Ege Çağdaş Eğitim Vakfı’nın e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Kalben Derneği İçerik Geliştirmede destek olacak e-Gönüllülerini Arıyor!

Kalben Derneği’ne kaynak geliştirmek konusunda destek verebileceğini düşünüyorsan Kalben Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Kalben Derneği İçerik Geliştirmede destek olacak e-Gönüllülerini Arıyor!

Blog yazımı, Video içeriği oluşturma, Proje içeriği üretmek, Sosyal medya hesapları için içerik üretmek, Web site içeriği oluşturmak/geliştirmek, Atölye içerikleri hazırlamak gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Kalben Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Kalben Derneği Gönüllü Tasarımcılar Arıyor!

Web sitesi tasarımı, Sunum tasarımları, Blog tasarımı, Kalben Store tasarımı gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Kalben Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Kalben Derneği Gönüllü Çevirmenlerini Arıyor!

Uluslararası STK’lar ile iletişime geçmek, Uluslararası STK platformlarına KALBEN’i de dahil etmek, Blog yazılarını ingilizceye çevirmek, Projeleri ingilizceye çevirmek, Yurtdışı bağlantılı ajanslarla iletişim kurmak, Sunum içeriklerini ingilizceye çevirmek gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Kalben Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Herkes İçin Psikolojik Dernek Sosyal Medya Yönetimi için e-Gönüllülerini arıyor!

Psikolojik destek erişilebilirliğini sağlamak için toplumda ihtiyacı olan bireyleri sağlıklı bir şekilde psikolojik danışma hizmeti ile buluşturan ve psikoloji alanında ücretsiz eğitimler gerçekleştiren Herkes için Psilojik Destek’in Sosyal Medya e-Gönüllüsü olmak için hemen başvur!

Başvur

Mülteciler Derneği Sosyal Uyum e-Gönüllülerini arıyor!

Mülteciler Derneği farklı milletlerden oluşan personeliyle ihtiyaç sahibi mültecilere destek vermektedir. Dernek bünyesinde; Akıl ve ruh sağlığı, eğitim, fizik tedavi, koruma, kültür, istihdam, sosyal uyum, temel sağlık hizmetleri ve tercümanlık gibi çeşitli alanlarda mültecilere ve sığınmacılara destek verilmektedir. Mülteciler Derneği’nin  Sosyal Uyum e-Gönüllüsü olmak için hemen başvur!

Başvur

Mülteciler Derneği Sosyal Medya Gönüllüsü Arıyor!

Gönderi tasarımı, içerik üretimi , sosyal medya yönetimi gibi konularda destek verebileceğini düşünüyorsan Mülteciler Derneği e-Gönüllüsü olmak için başvur!

Başvur

Gönüllü Hizmetler Derneği bünyesindeki Yaşayarak Öğrenme Merkezi (YAŞÖM) birlikte üretmek ve paylaşmak için yabancı dil bilen online atölye gönüllüleri arıyor!

YAŞÖM, bünyesinde bir atölye, konuşma kulübü, dünya akşamı düzenlemek veya bir fikri hayata geçirmek isteyen gönüllülerini arıyor! YAŞÖM’e yabancı dil desteği desteği sağlamak için hemen başvur.

Başvur

Farklı alanlarda da gönüllülük yapabilirim diyorsanız sizi genel başvuru formumuza alalım!

e-Gönüllü, STK’lar ile gönüllüleri dijital platformda bir araya getirerek sağladığı online gönüllülük sistemi & teknoloji işbirlikleriyle sivil toplum kuruluşlarının dijitalleşme süreçlerine destek sağlayan bir sosyal girişimdir. Sivil toplum faaliyetlerinin güçlendirilmesine destek sağlamak için hemen başvur.

Başvur