Teknoloji İşbirliklerimiz

Purplemurple

Purplemurple, “Beklenenin Ötesinde” mottosuyla yola çıkarak, çalıştığı tüm markaları kendi markası gibi sahiplenir. İşini bu motivasyonla yapar. Purplemurple, bir markanın ihtiyacı olan tüm dijital iletişim çalışmalarını tek çatı altında sunabilecek deneyim ve donanıma sahip olan 360 derece dijital reklam ajansıdır. Sosyal medya yönetimi, dijital reklam yönetimi, dijital PR, web yazılımı & tasarımı, mobil uygulama geliştirme, kreatif servisler, medya planlama ve satın alma alanlarında Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları için bütünleşik hizmet verir.

Detaylı Bilgi Al

Logo İşbaşı

İster webden ister cepten; İnternet erişiminizin olduğu her yerden işletmenizin ön muhasebe işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Paraşüt

Paraşüt Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahip olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansal operasyonlarını daha verimli yönetebilmesini destekler.

Detaylı Bilgi Al

Raklet

Raklet; dernek, vakıf ve sivil toplum kuruluşlarının iletişimde oldukları kişilerin ve kurumların bilgilerini güncel tutabilecekleri, e-posta ve SMS gönderebilecekleri, aidat ve bağış toplayıp, etkinlikler düzenleyerek bilet satabilecekleri entegre bir sosyal platformdur.

Detaylı Bilgi Al

ZEO Agency

Uluslararası SEO ve dijital pazarlama ajansı ZEO Agency, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) , SEM (Arama Motoru Pazarlaması), Performans Pazarlama, İçerik Pazarlaması ve veri analizi alanlarında hizmet vermektedir.

Detaylı Bilgi Al

Sertifier

Sertifier Akıllı Sertifikalar ve Açık Rozetler normunu, bir bütün olarak toplumun faydalarından yararlanacağı ve verimsizliklerden kaynaklanan tüm sürtünmelerin ortadan kalkacağı derecede genelleştirir. Sertifier’in e-Gönüllü ile sağladığı işbirliği kapsamında 2021 yılına kadar tüm hizmetlerini STK’lara ücretsiz sunuyor.

Detaylı Bilgi Al

INBOX

En basit hoş geldiniz mesajından karmaşık, çok aşamalı müşteri bağlılığı programlarına kadar tüm bağlılık programlarınızı her kanalda otomatize edebilirsiniz.  Email kampanyaların oluşturulması, uygulanması ve takip edilmesi kolay olduğunda sonuçları analiz etmeye ve işinizi büyütmek için yeni fikirler geliştirmeye odaklanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi Al

Networks DataGuard™

14 yılı aşkın süre sektörde bulunan uzman kadrosuyla AR-GE projeleri üreten, bilgi güvenliği hizmetleri sunan, zorlu eğitim ve sertifikasyonlara; ayrıca öncü markalar arasında referanslara da sahip bir Siber Güvenlik firmasıdır. Şirket içi ve uzaktan eğitimleri ile STK’ların güvenlik faaliyetlerine katkı sağlamaktadır.

Detaylı Bilgi Al

Stey Finansal Teknoloji (A.Ş)

Stey, blockchain teknolojileri kullanarak yarattığı ödeme sistemi hızlı, güvenli ve şeffaf mikro-ödemeler gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Teknolojik yetkinlikleri yaratacağı sosyal faydanın farkında olduğu için aynı platformun Sivil Toplum Kuruluşları tarafından komisyon ve işlem ücreti olmadan tamamen transparan bir şekilde bağış toplamak için de kullanımına açar. Amacı, tüm para akışlarında radikal şeffaflık sağlamak ve güvene duyulan ihtiyacı ortadan kaldırmaktır.

Detaylı Bilgi Al

TalentGrid

TalentGrid aktif iş arayan yazılımcılarla birlikte belirli kriterlerde piyasada eşleştiği pozisyonları takip etmek veya eşleştiği bir pozisyonu incelemek isteyen yazılımcıların kullanabileceği bir platformdur.  İşe-alım ve iş değişikliği sürecini faydalı hale getirmek adına rapor, video ve blog yazıları ve yeni projeler geliştirerek yazılımcılar için doğru yönlendirme yapmayı hedeflemektedir.

Detaylı Bilgi Al

Textoni

Textoni, 58 farklı ülkeden 20.000’i aşan içerik yazarı ile pazardaki en büyük içerik ve çeviri platformlarından biridir. Textoni ile markalar İçerik Pazarlaması ihtiyaçları kapsamında Blog, Reklam Metni, Kategori ve Ürün Açıklamaları, Web Sitesi ve Çeviri alanlarında içerik talebinde bulunabilirler. Sektörel bazda kategorize edilmiş geniş yazar havuzu sayesinde markalara ihtiyaçları doğrultusunda profesyonel içerik hizmeti sağlayıp sunduğu ek hizmetler ve detaylı raporlamalar ile içeriklerin performans ölçümünü kolaylaştırmaktadır.

Detaylı Bilgi Al